رسوایی پسرقذافی و یک هنرپیشه اسرائیلی + عکس - اصحاب نیوز
عناوین ویژه
تاریخ : پنج‌شنبه 5 اسفند 1389 , چاپ , دیدگاه ها

یک روزنامه صهیونیستی از رابطه پسر معمر القذافی با یک بازیگر زن اسرائیلی خبر داد و نوشت: مشخص نیست در بارها ملاقات مخفیانه این دو در ایتالیا چه گذشته است.

به گزارش مشرق، روزنامه صهیونیستی "معاریو" از روابطی خبر داد که احتمالاً میان "سیف الاسلام قذافی" فرزند دیکتاتور لیبی و یک بازیگر صهیونیست به نام "اورلی واینرمن" برقرار شده است.
  

 

 

بر اساس نوشته این روزنامه این ارتباطات از سوی یکی از نزدیکان بازیگر اسرائیلی افشا شده است، بویژه بعد از اینکه دیدارهای میان سیف الاسلام و بازیگر اسرائیلی بارها در ایتالیا تکرار شده است، وی در این زمینه می‌گوید که واینرمن با خودروهای مختلف در دفعات مکرر به مکان دیدارهای خود با سیف الاسلام می‌رفت و البته این دیدارها را به صورت محرمانه با سیف الاسلام انجام می‌داد.
این روزنامه با اشاره به دیدارهای مکرر این دو این نظریه را مطرح کرده که ممکن است روابط آنها به ازدواج ختم شده باشد، خانواده بازیگر اسرائیلی در این زمینه نگرانی‌هایی داشتند و از اینکه احتمال دارد این بازیگر اسرائیلی مسلمان شود، ناراحت بوده‌اند، اما خانواده قذافی بر اساس این گزارش گویا هیچ مشکلی با این موضوع نداشته‌اند.
سیف الاسلام رویکردهای صهیونیستی شدید دارد و معتقد است که از آنجا که لیبی کشوری آفریقایی است، نه عربی! درگیری اعراب و اسرائیل را قبول ندارد و در ارتباط با اسرائیل مشکلی نمی‌بیند.