انتقاد حاج منصور از انتصاب یارانه به امام زمان - اصحاب نیوز
عناوین ویژه
تاریخ : چهارشنبه 18 اسفند 1389 , چاپ , دیدگاه ها
پول مردم و بیت المال را ببینید چه طور دارند خرج می کنند! می آیند و ۵۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون به حساب امام جمعه ها می ریزند البته آنها هم عودت می دهند ولی باز دوباره به طریقی به حسابشان می ریزند! تو، رییس دفتر رییس جمهوری؟! یا بنگاه معاملات ملکی داری؟!

به گزارش البرز حاج منصور ارضی در مراسم زیارت عاشورای صبح دیروز حسینیه صنف لباس فروشان تهران بااشاره به اینکه« خدایا بوسیله امام زمان(عج) جمع کن سلیقه های مختلف را» به تبیین این مطلب پرداخت و افزود: ما، هم دولت را قبول داریم، هم مجلس را، هم قضاییه را و هم خبرگان را؛ اگر کسی هم علیه اینها حرف بزند تو دهنش میزنیم، اما شما ببینید خودِ اینها چه طوری دارند برای همدیگر میزنند! و همدیگر را اذیت می کنند! این وسط فقط مردم اذیت می شوند.

 وی ادامه داد: پول مردم و بیت المال را ببینید چه طور دارند خرج می کنند! می آیند و ۵۰ میلیون و ۱۰۰ میلیون به حساب امام جمعه ها می ریزند البته آنها هم عودت می دهند ولی باز دوباره به طریقی به حسابشان می ریزند! تو، رییس دفتر رییس جمهوری؟! یا بنگاه معاملات ملکی داری؟!
ارضی افزود: آنهم با آن پرونده اش! و متأسفانه آن آقا(...؟)می گوید به او کاری نداشته باشید. ان شاألله من به وقتش همه چیز را خواهم گفت.

وی خاطر نشان کرد: این سلیقه های مختلف گاهی به دین مختلف تبدیل می شود؛ یعنی وهم و خیال، خودش تبدیل به یک دین می شود. اینکه مقام معظم رهبری بارها تأکید کردند که برخی دین را با قرائتها و سلیقه های گوناگون می خواهند ؛ نتیجه اش می شود همین که می بینید.

وی بااشاره به قیام مردم کشورهای منطقه نیز گفت: باید حواستان باشد که انقلاب مصر ، تونس ، لیبی و ... همه خوب است و باعث بیداری شده اما نباید گول بخورید که بعضی ها مرتب می گویند که «ظهور نزدیک است»! از زمان مصیبت بر حضرت زهرا (س) گفته شده که ظهور نزدیک است؛ قرآن هم فرموده که ظهور نزدیک است؛ امامان (ع) هم فرموده اند... ما هم می گوییم که ظهور نزدیک است؛ اما کی؟ فقط خدا می داند و بس. مراقب باشید که گول نخورید.

وی انتشار میلیون ها جزوه با موضوع ظهور را درهمین راستا عنوان کرده می افزاید:معلوم است که اینها از کجا آمده - به عنوان اینکه ظهور نزدیک است و طوری القا می کنند که انگار همین فرداست و مردم را با این کارها بدبین می کنند به آقا و ظهور ایشان و این کار، خواستِ وهابیت است.

این مداح سرشناس در خصوص ساخت یک کلیپ صوتی که در آن، حضرت آدم (ع) را مورد محاکمه قرار می دهند، گفت: در این کلیپ می خواهد همه چیز را به خدا برساند و به خدا وصل کند و درنهایت می خواهند با این کار، امامت و مهدویت را یک طوری خدشه دار کنند.

فریب نخورید. مانند آن کسی که می گوید «پول یارانه ها مال امام زمان(عج) است و...» ؛ که باید به آنها گفت: این یارانه ها مال مردم است و به خودشان بر می گردد. تا حالا کالاها و خدمات با سوبسید بوده اما الآن آزاد شده و پولش را به مردم میدهید و می گویید که هزینه واقعی اینقدر است و باید مدیریت کنید و درست مصرف کنید.

وی تصریح کرد: خب این کار، خیلی خوب است و ما هم ممنونیم ولی اینکه «این مال امام زمان(عج) است درست نیست. چرا که اگر زمانی این دولت یا دولت بعد نتوانست یارانه را پرداخت کند، آیا مردم به امام زمان بدبین نمی شوند؟ این مردم که بهترین مردم هستند و در طول این سالها با گرانی ها ساخته اند؛ دیگر چرا این یارانه ها را به «آقا» نسبت می دهید؟ کلّ زندگی ما به امام زمان (عج) بر می گردد. تمام خلق بواسطه آنها روزی می خورند.

وی باابراز تاسف از انتشار این گونه مطالب افزود: متأسفانه تقسیرهایی که این«بی بی سی» ملعون از صحبتهای این آقایان میکند خیلی خطرناک است و اینکه بارها مقام معظم رهبری فرمودند «مراقب سخنان خود باشید» برای همین است.

وی در پایان تأکید کرد: همه کشورهای اسلامی از انقلاب ما الگو گرفته و تحت تأثیر آن قرار گرفتند؛ نکند خدای ناکرده ما خودمان عقب بمانیم.