X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
آرمین،بهشتی،کروبی حلقه احیای فتنه - اصحاب نیوز
عناوین ویژه
تاریخ : شنبه 17 دی 1390 , چاپ , دیدگاه ها
جریان فتنه که می کوشد به بازسازی خود در ایام انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداخته و این انتخابات را با چالش های امنیتی مواجه سازد،شبکه اصلی خود را با یک واسطه فعال ساخته است. این گزارش حاکی است حلقه داخلی فتنه گران که شامل محسن آرمین،حسین کروبی و علیرضا بهشتی هستند از طریق یکی از نزدیکان ساکتین فتنه با حلقه لندن نشین ارتباطات مستمری را آغاز کرده و به تبادل اطلاعات با مزروعی،اردشیر امیرارجمند و مجتبی واحدی مشغول می باشند.
گفته می شود به دلیل اهمیت و محرمانه بودن برنامه ها فتنه گران تصمیم گرفته اند که از یک واسط استفاده نمایند که نزدیکان یکی از ساکتین فتنه به دلیل تنوع سفرهای کاری اش برای این مساله در نظر گرفته شده است.
گفتنی است این حلقه واسط با آقازاده آشوبگر نیز دارای ارتباطات قابل توجهی است.
از دیگر سو این سازماندهی ها صورت گرفته که برخی پیام ها و تحرکات نشان دهنده فعال شدن این شبکه برای بحران آفرینی است.
یکی از این پیام ها دراین زمینه ناظر به دستورالعملی است که غرب خطاب به فتنه گران صادر کرده بود.
بنا بر گزارش های دریافتی محتوای این دستورالعمل به این شرح بوده است:انتخابات مجلس ایران باید به محل چالش امنیتی جدیدی برای حکومت تبدیل شود.این انتخابات باید فرمایشی جلوه داده شده وحضور مردم و مشارکت آنان باید به حداقل برسد. این انتخابات نباید باعث بازسازی نظام شود.
باید شرایط داخلی خوب رصد شده و از هر عاملی که منجر به عدم مشارکت مردمی می شود بهره برداری های لازم صورت بگیرد.
گزارش ندای انقلاب حاکی است ،پس از این پیغام و فعل و انفعالات اخیر در حوزه سیاسی و بین الملل غربی ها در پیام جدید خود تصریح کرده اند که طراحی های صورت گرفته که با ترکیبی از فشارهای سیاسی- رسانه ای روحیه مردمی در ایران کاهش یابد.
گفته می شود دراین پیام از عناصر داخلی فتنه خواسته شده است که سیاه نمایی از وضعیت اقتصادی،بزرگ جلوه دادن تحریم ها،حمله به ایران را که از داخل و خارج انتشار می یابد پمپماژ کرده و در افکار عمومی ایجاد هراس نمایند. همچنین خسته کردن روحیه مردمی یکی دیگر از راهبردهایی است که ابلاغ شده است.
این اما همه ماجرا نیست .پس از این پیام سایت اتاق فکر لندن نیز برای احیای دوباره فتنه ،پازل دشمن را برای فراهم آوردن چالش های جدید عملیاتی ساخت.
در حالی که پیش از این نهادهای امنیتی از تجهیز دوباره فتنه توسط دشمن خبر داده بودند،سایت جرس وابسته به اتاق فکر لندن فتنه گران در خبری این عملیات را تائید و تلاش کرد با انتشار خبری دراین زمینه به تست گیری های اولیه همت گمارد.
این سایت با بهانه قرار دادن آشوب اسرائیلی ۲۵ بهمن ۸۹ مدعی شد:
در تهران جوانان جنبش سبز خود را برای ورود به فاز جدید جنبش آماده می کنند. با نزدیک شدن سالروز ۲۵ بهمن و راه پیمایی تاریخی آن که به حصر خانگی میر حسین موسوی و مهدی کروبی انجامید، شور و شوق بیشتری برای ادامه راه رهبران محبوس جنبش احساس می شود. هسته های اجتماعی جوانان سبز در حال امکان سنجی بهترین روز برای براه انداختن دوباره تظاهرات خیابانی هستند. منابع نزدیک به شورای هماهنگی راه سبز امید در تهران از بررسی گزینه های مختلف برای تداوم جنبش خبر می دهند. در میان این گزینه ها تجمعات خیابانی نیز مورد بررسی است.
جریان فتنه که این روزها به سان مرده ای متحرک در حال فشار به بدنه اجتماعی نداشته اش برای حرکتی ولو کوچک است در این خبر حتی برنامه ریزی برای ایجاد اغتشاش را نیز انجام داده است. این سایت مدعی شد:
برنامه ریزان جنبش زمستان ۹۰ را به دو بازه زمانی تقسیم کرده اند. بازه اول از ۱۹ دی تا ۱۲ اسفند و بازه دوم از ۱۳ اسفند به بعد. در بازه نخست گزینه تجمعات خیابانی و دوشنبه های اعتراض از گزینه های تحت مطالعه است، سه گزینه ۱۹ دی، ۲۵ بهمن و ۱۲ اسفند به عنوان بهترین زمان تجمع مسالمت آمیز خیابانی روی میز است. در کنار تجمعات خیابانی گزینه جدی دیگر استقبال از اختلافات بسیار عمیق دو جناح اصول گراست که یکی شورای نگهبان را در اختیار دارد و دیگری فرمانداری ها و استانداری ها را و قرائن نشان می دهد که احتمال تظاهرات خیابانی در بازه دوم از بازه اول اگر قوی تر نباشد کمتر نیست.
این برنامه ریزی نشان می دهد که جریان فتنه همانطور که انتظار می رفت برای استفاده از پتانسیل جریان انحراف برنامه ریزی کرده است و جریان انحراف قرار است بعنوان محلل بازسازی جریان فتنه عمل نماید.
گفتنی است این اقدام در حالی صورت می پذیرد که فتنه گران پیش ازاین برای مقابله با نظام تاکید کرده بودند که باید ضمن حمایت از جریان انحراف از ظرفیت آن بهره گرفت.
به جاست نهادهای امنیتی با دقت بیشتری تحرکات هردو جریان را رصد نمایند تا خدای ناکرده اتفاقات ناگوار ۲۵ بهمن و ... تکرار نشود.