X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
رقابت برسر عکس‌های برهنه برلوسکونی - اصحاب نیوز
عناوین ویژه
تاریخ : سه‌شنبه 19 بهمن 1389 , چاپ , دیدگاه ها
با انتشار اخباری از وجود تصاویر برهنه برلوسکونی در یکی از جشن‌های وی، مزایده روزنامه‌های ایتالیا برای دستیابی به حق انتشار آن به بیش از یک میلیون یورو رسیده است.

به گزارش مشرق به نقل از روزنامه انگلیسی تلگراف، نوار رسوایی‌های "سیلویو برلوسکونی" نخست‌وزیر ایتالیا که از سوی رسانه‌های این کشور و سایر نقاط جهان به دقت دنبال می‌شود، همچنان ادامه دارد.

بر اساس جدیدترین رسوایی‌های وی گفته می‌شود تعدادی از دختران حاضر در یکی از جشن‌های موسوم به "بونگا بونگا" که از سوی وی انجام می شده است، در حالت عریان از وی تصاویری را گرفته‌اند.

تعدادی از روزنامه‌های ایتالیایی رقابت شدیدی را برای به دست آوردن حق انتشار این تصاویر آغاز کرده‌اند و گفته می‌شود که قیمت اولیه حق انتشار این تصاویر به بیش از یک میلیون یورو رسیده است.

این در حالی است که تیم حقوقدانان مدافع برلوسکونی قبل از انشار این تصاویر مدعی شده‌اند که این تصاویر ساختگی است!

آنها همچنین گفته‌اند که ممکن است اصلاً هیچ تصویری در این مورد وجود نداشته باشد و این در حالی است که رسانه‌های ایتالیایی با شتاب زایدالوصفی به دنبال دستیابی به حق انتشار این تصاویر هستند.

انتظار می‌رود برلوسکونی امروز یا فردا به اتهام داشتن روابط جنسی با دختر نوجوانی که به سن قانونی نرسیده و همچنین استفاده از موقعیت خود در آزاد کردن وی از زندان بعد از سرقت، در دادگاه محاکمه شود.